برای جستجو تایپ کنید

مهاجرت

تولد فرزند در هلند

lbonyad فوریه 2

با مبحث تولد-فرزند-در-هلند در خدمت شما هستیم.

بسیاری از افراد هستند که قصد دارند تا فرزند خود را در کشوری دیگر به دنیا آورند تا فرزندشان به واسطه تولد در آنجا، تابعیت آن کشور را به دست آورد.

نکته‌ای که اینجا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، این است که باید ابتدا از قوانین کشور مورد نظر اطلاعات دقیقی به دست آورد و بررسی کرد که آیا با به دنیا آوردن فرزند در کشور مورد نظر، تابعیت آن کشور به فرزند تعلق می‌گیرد یا خیر.

اخذ تابعیت به فرزند متولد شده در بعضی کشورها بر اساس اصل خاک می‌باشد به این صورت که فرزند متولد شده در صورت تولد در آن کشور، تابعیت آن کشور به او تعلق می‌گیرد. حتی اگر والدینش تابعیت آن کشور را نداشته باشند و تنها به صرف تولد در خاک آن کشور، تابعیت به او تعلق می‌گیرد.

اما در اکثر کشورها، اعطای تابعیت به نوزاد متولد شده بر اساس اصل خون می‌باشد. به این صورت که، به صرف تولد نوزاد در آن کشورها، تابعیت آن کشور به او تعلق نمی‌گیرد و باید والدین او و یا حداقل یکی از والدینش تابعیت آن کشور را داشته باشند.

جهت اطلاع از قوانین کشورهای مختلف و انتخاب کشور مناسب با توجه به شرایط زندگی، باید با یک وکیل متخصص در این زمینه صحبت کرد تا اول مشخص شود که در کدام کشورها اعطای تابعیت بر اساس اصل خاک و یا اصل خون است و سپس بر اساس قوانین کشورها و همچنین شرایط زندگی فرد، بتوان مناسب‌ترین کشور مقصد را انتخاب کرد و اقدامات لازم را برای این امر انجام داد.

تولد-فرزند-در-هلند
تولد-فرزند-در-هلند

تولد-فرزند-در-هلند

بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی، با مدیریت دکتر سعید محمدی، آماده ارائه خدمات مشاوره به شما عزیزان می‌باشد. جهت برقراری ارتباط با وکیل متبحر در این زمینه و همچنین دریافت نوبت مشاوره، فقط کافیست تا با شماره تماس‌های بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی تماس حاصل نمایید تا اقدامات لازم جهت این امر صورت گیرد.

ما نیز در این مقاله قصد داریم تا موضوع اقامت هلند تمکن مالی را با شما مخاطبان گرامی مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم. پس لطفا با ما همراه باشید.

سوالات مهم در زمینه تولد فرزند در هلند 

۱ . اعطای تابعیت به نوزاد در چه کشورهایی بر اساس اصل خاک است و در چه کشورهایی بر اساس اصل خون؟
۲ . اعطای تابعیت به فرزند متولد شده در کشور هلند بر چه اصلی متکی می‌باشد؟
۳ . آیا با تولد فرزند در هلند، تابعیت این کشور به او تعلق می‌گیرد؟
۴ . وکیل متبحر، چه کمکی می‌تواند در زمینه تولد فرزند در هلند، به فرد کند؟
۵ . آیا داشتن وکیل در زمینه تولد فرزند در هلند الزامی می‌باشد؟
۶ . جهت دریافت مشاوره از وکیل حاذق در زمینه تولد فرزند در هلند، باید چه کار کرد؟
۷ . به صورت کلی، اخذ اقامت کشور هلند از چه روش‌هایی امکان‌پذیر است؟

به صورت کلی، اخذ اقامت کشور هلند از چه روش‌هایی امکان‌پذیر است؟

به صورت کلی دریافت اقامت کشور هلند از ۵ روش اصولی و قانونی امکان پذیر است که با توجه به قوانین مهاجرتی کشور هلند، هر کدام از این روش‌ها دارای شرایط و قوانین خاص خود می‌باشند.

راه‌های اخذ اقامت کشور هلند عبارتند از: اخذ اقامت از طریق تحصیل، اخذ اقامت از طریق کار، اخذ اقامت از طریق ازدواج، اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری و اخذ اقامت از طریق تولد، که هر یک از این روش‌ها دارای شرایطی متفاوت از یکدیگر می‌باشند.

تولد-فرزند-در-هلند

در ادامه به توضیح مختصری در مورد این روش‌ها می‌پردازیم:

۱) اخذ تابعیت از طریق تولد: که با توجه به این که اعطای تابعیت در کشور هلند بر اساس اصل خون می‌باشد، جهت اعطای تابعیت به نوزاد متولد شده، حتما باید یکی از والدین او تابعیت کشور هلند را داشته باشند.
۲) اخذ اقامت هلند از طریق کار: که فرد باید کارفرمایی در این کشور داشته باشد و این کارفرما برای او نامه پیشنهاد شغلی ارسال نماید.
۳) اخذ اقامت هلند از طریق سرمایه‌گذاری: که از طریق ثبت شرکت، خرید ملک و راه اندازی استارت آپ امکان‌پذیر است.
۴) اخذ اقامت هلند از طریق تحصیل: که در این روش، اقامت دائم به صورت مستقیم به فرد متقاضی تحصیل در کشور هلند ارائه نمی‌گردد.
۵) اخذ اقامت هلند از طریق ازدواج: که اگر متقاضی با فردی که تابعیت کشور هلند را دارد ازدواج کند و ازدواج آن‌ها صوری نباشد، می‌تواند پس از ۳ سال اقامت دائم این کشور را دریافت کند.

تولد-فرزند-در-هلند

اعطای تابعیت به فرزند متولد شده در کشور هلند بر چه اصلی متکی می‌باشد؟

همانطور که در ابتدای مقاله عنوان شد، اعطای تابعیت در کشورهای مختلف بر اساس اصل خاک و یا اصل خون می‌باشد. اعطای تابعیت در کشور هلند هم بر اساس اصل خون می‌باشد.

به این صورت که فرزندی که متولد می‌شود، در صورتی که یکی از والدینش تابعیت این کشور را داشته باشد، تابعیت این کشور به فرزند متولد شده هم تعلق می‌گیرد. در غیر این صورت به صرف تولد در این کشور تابعیت به او تعلق نمی‌گیرد.

آیا با تولد-فرزند-در-هلند، تابعیت این کشور به او تعلق می‌گیرد؟

اعطای تابعیت به فرزند متولد شده در کشور هلند دارای شرایطی می‌باشد. با توجه به اصل اعطای تابعیت در این کشور، در صورتی که فرزند متولد شده، دارای والدین تبعه هلند باشد، تابعیت این کشور به او تعلق می‌گیرد.

جهت دریافت مشاوره از وکیل حاذق در زمینه تولد فرزند در هلند، باید چه کار کرد؟

همانطور که می‌دانید، بهترین و منطقی‌ترین راه برای دریافت اطلاعات مورد نیاز، صحبت کردن با یک وکیل متخصص در زمینه مورد نظر است. نداشتن تخصص و تجربه کافی، به طور قطع تاثیر بسیاری در نتیجه کار دارد و ممکن است فرد، فرصت مناسبی که می‌تواند به دست آورد را برای همیشه از دست دهد.

به همین دلیل ما به شما عزیزان، بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی، با مدیریت دکتر سعید محمدی را معرفی می‌کنیم، که دارای بهترین و با تجربه‌ترین وکلای مهاجرتی در زمینه تولد فرزند در هلند می‌باشد.

جهت برقراری ارتباط با وکیل مهاجرتی متخصص در زمینه تولد فرزند در هلند و همچنین دریافت نوبت مشاوره، فقط کافیست تا با شماره تماس‌های بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی تماس حاصل نمایید تا همکاران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی کنند.

بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی

تولد-فرزند-در-هلند

Tags:

شما همچنین ممکن است مانند

پیام بگذارید

ایمیل آدرس شما نمایش داده نمیشود. فیلد ها را کامل تکمیل نمایید *

× جهت دریافت مشاوره رایگان