برای جستجو تایپ کنید

سرمایه گذاری

ویزا کارت انگلستان

lbonyad نوامبر 11

در هنگام اخذ اقامت کشور انگلستان یکی از شرایط لازم برای مهاجرت به این کشور، دریافت ویزا-کارت-انگلستان در سال ۲۰۲۰ می باشد. انواع ویزا کارت های کشور انگلستان توسط بانک های معروف و بین المللی موسوم به ۴ بانک بزرگ بریتانیا یعنی Barclays ،LIoyds ،HSBC و NatWest و … صادر می شود.

معمولا رسم بر این است که شما بعد از اقامت در انگلستان و با اثبات آدرس مسکونی خود ابتداء حساب بانکی در این کشور افتتاح کرده و سپس نسبت به اخذ ویزا کارت خود اقدام نمائید اما افراد غیر مقیم هم با شرایط خاصی و از کانال روابط بانکی با بانک های بریتانیایی می توانند شانس افتتاح حساب و اخذ ویزا کارت را داشته باشند. شما می توانید جهت اطلاع از جزئیات اخذ ویزا کارت برای خود یا اعضای خانواده خود با کارشناسان بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی در تماس باشید. اما سوالات در این حیطه عبارتند از:

 • شرایط و مدارک لازم برای دریافت ویزا-کارت-انگلستان چیست؟
 • کاربردها و مزایای ویزاکارت در انگلستان چیست؟
 • بهترین بانک ها و برترین ویزا کارت های کشور انگلستان کدامند؟
 • انواع ویزاکارت های اعطایی به متقاضیان در کشور انگلستان چیست؟
 • امتیازات برترین ویزاکارت های کشور انگلستان در سال ۲۰۲۰ چیست؟

کاربردها و امتیازات ویزا کارت در انگلستان

شرایط کشور انگلستان به گونه ای است که بدون داشتن کارت پرداخت یا Payment Card امکان زندگی و انجام امور روزانه در این کشور صنعتی و مدرن اروپایی تقریبا به صفر می رسد. شما هر آنچه که از امور زندگی و کاری به ذهن شما می رسد حتم بدانید که انجام این امور بدون کارت پرداختی مثل ویزا کارت ناقص و غیر ممکن است. از پرداخت هزینه زندگی در انگلستان گرفته تا دریافت حقوق ماهیانه در این کشور و از راه اندازی بیزینس گرفته تا پرداخت مالیات همه این موارد با دریافت ویزا-کارت-انگلستان برای متقاضیان امکان پذیر است. اما امتیازات دریافت این نوع کارت پرداخت در انگلستان از این قرار می باشد:

 • امنیت پرداخت بالا
 • واریز آنی وجه
 • پرداخت قبوض
 • نهایت سهولت کاربرد
 • دسترسی آنلاین
 • دریافت نقدی از ATM
 • تبدیل ارزی و …

انواع ویزا کارت انگلستان

بمانند اکثر کشورهای جهان، نظام بانکداری و بانک های موجود در کشور انگلستان هم به مشتریان خود انواع ویزاکارت معتبر صادر می کنند. ویزاکارت های صادره از طریق بانک های انگلیسی را عمدتا می توان در ۳ دسته مختلف کارت های بدهی، کارت های اعتباری و کارت های پیش پرداخت دسته بندی کرد. نقطه اشتراک همگی این کارت ها در استفاده آنها از شبکه پرداخت Visaمی باشد. اما نقطه افتراق آنها در این واقعیت نهفته است که منشا و منبع اصلی پول مورد استفاده از کجاست. بر این اساس، تفاوت انواع ویزا کارت انگلستان از این قرار می باشد:

ساز و کار انواع ویزا کارت صادره از انگلستانشرح
Debit Cards یا کارت بدهیاین کارت تنها از پولی که شما در حساب بانکی دارید استفاده می کند.
Credit Cards یا کارت اعتباریاین کارت هم به موقع انجام خرید از لاین یا خط اعتباری بانکی بهره می جوید.
Prepaid Cards یا کارت های پیش پرداختاین کارت تنها زمانی به کار گرفته می شود که قبلا پول در آنها واریز شده باشد.
ویزا-کارت-انگلستان
ویزا-کارت-انگلستان
ویزا-کارت-انگلستان

شرایط اخذ ویزا کارت انگلستان

به منظور اخذ ویزا کارت از کشور انگلستان شما بایستی یک حساب جاری یا Checking Account در بانک های کشور انگلستان افتتاح کنید. برای این منظور، شما نیازمند ارائه ۲ مدرک مهم هستید. یکی از مدارک برای اثبات هویتی و دیگری هم برای اثبات آدرس مسکونی در کشور انگلستان می باشد. برای این امر نیز هم می توان به صورت حضوری در شعبه بانک حاضر شد و هم به طور آنلاین اقدام به افتتاح حساب نمود. روی هم رفته شما جهت افتتاح یک حساب جاری و اخذ ویزا کارت از انگلستان بایستی این مدارک را به بانک مورد نظر تحویل دهید:

 • پاسپورت معتبر
 • گواهینامه رانندگی یا کارت شناسائی
 • قرارداد اجاره خانه در بریتانیا
 • قبض جدید برق یا گاز (برای مدت کمتر از ۳ ماه)
 • صورت حساب بانکی جدید
 • رسید مالیاتی جاری
 • همچنین نامه پذیرش از دانشگاه های انگلستان

در همین راستا باید بدانید که امکان اخذ ویزاکارت انگلستان قبل از مسافرت به این کشور نیز مهیا است. بسیاری از بانک های انگلیسی حسابی موسوم به حساب بین المللی دارند. این حساب ها مخصوص غیر مقیم ها می باشد. پس شما در صورت نداشتن مدارک اثبات کننده آدرس انگلستان باز هم شانس اخذ ویزا کارت را دارید. بانک هایی مثل Barclays، LIoyds، HSBC و NatWest از آن جمله بانک هایی هستند که برنامه افتتاح حساب های بانکی بین المللی ارائه می کنند.

ویزا-کارت-انگلستان
ویزا-کارت-انگلستان

بهترین ویزا کارتهای انگلستان در سال ۲۰۲۰

بسیاری بنا به شرایط و نیازمندی های خود به دنبال بهترین ویزا کارت در انگلستان هستند. جهت راهنمائی این دسته از افراد باید بگوییم که برای انتخاب بهترین ویزا کارت شما بایستی همزمان چند معیار را اساس کار خود قرار دهید. امتیازات مختلف، هزینه تراکنش خارجی، هزینه سالیانه، APR یا درصد سود سالانه، خدمات متنوع، چند ارزی بودن، امکان تبدیل ارز و … از جمله مواردی است که در هنگام انتخاب برترین ویزا کارت ها حتما باید به خاطر داشت. ابتداء شما بایستی در جریان این امر قرار بگیرید که برترین بانک ها و موسسات اعتباری بریتانیا ۴ بانک بزرگ یعنی Barclays ،LIoyds ،HSBC و NatWest می باشند. از بین این بانک ها نیز بانک Barclays با ۱۵۰۰ شعبه بزرگترین بانک حال حاضر کل انگلستان محسوب میشود. مطلبی که با توجه به داده های آماری نمودار تطبیقی ما نیز به خوبی روشن است:

همانطور که میدانید بانک های مذکور انواع کارت پرداخت های معروف بین المللی را برای متقاضیان صادر می کنند که محبوب ترین آنها ویزا کارتها (Visa Cards) می باشند. ویزا کارت ها خود نیز در انگلستان به چند دسته مختلف تقسیم می شوند اما بر اساس آمارهای موجود برترین ویزا کارت های سال ۲۰۲۰ در انگلستان عبارتند از:

عنوان ویزاکاربردشرایط و امتیازات
The Barclaycard Freedom Rewards Visaعمومی یا جنرالAPR صفر درصدی ۱۲ ماهه جهت خرید و پیشنهاد پاداش انتقال موجودی
The HSBC Advance Credit Cardعمومی یا جنرالپاداش کش بک حدود ۲۵£ (پوند) و نرخ سود خرید ۰% برای مدت ۳۲ ماهه
The Co-operative Bank 3 Year Fixed Rate Visaعمومی یا جنرالسود سالانه ۶٫۹% به مدت ۳ سال به خاطر خریدها و نقل و انتقال موجودی
The Nationwide Select Credit Card Visaعمومی یا جنرالنرخ سود ۰% به مدت ۱۲ ماه در هنگام خرید و انتقال موجودی
ویزا-کارت-انگلستان

TransferWise حساب بانکی بدون مرز انگلستان

یکی از راهکارهای پیش روی افراد و شرکت های تجاری در حال معامله با طرف های انگلیسی یا بین المللی استفاده از حساب بدون مرز TransferWise می باشد. برتری و امتیاز مهم این حساب نسبت به حساب های سنتی این است که این حساب بر خلاف حساب های سنتی هزینه ارزان داشته و به صورت چند ارزی به متقاضیان عرضه می شود. مهاجران ایرانی در راه انگلستان نیز از جمله افراد ذی صلاح برای افتتاح این حساب بانکی می باشند. البته بایستی از قبل با اخذ مشاوره با کارشناسان به افتتاح حساب اقدام نمود. برتری دیگر اینگونه حساب ها این است که افتتاح حساب برای شهروندان خارجی غیر مقیم کاملا آنلاین می باشد. کارشناسان ما در بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی علاوه بر مشاوره در خصوص ویزای مهاجرت به انگلستان شما را در زمینه دریافت مستر کارت انگلستان یا ویزا کارت این کشور هم یاری می نمایند.

بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی

Tags:

شما همچنین ممکن است مانند

پیام بگذارید

ایمیل آدرس شما نمایش داده نمیشود. فیلد ها را کامل تکمیل نمایید *

× جهت دریافت مشاوره رایگان