برای جستجو تایپ کنید

دسته‌بندی نشده مهاجرت

کارآفرینی در اتریش

lbonyad اکتبر 10

کارآفرینی-در-اتریش از اصلی ترین راه های اخذ اقامت در کشور اتریش به شمار می آید. یکی از اصلی ترین زیر شاخه ها در روش سرمایه گذاری برنامه های کارآفرینی می باشد.

ما در این مقاله سعی بر آن داریم تا برنامه کارآفرینی در اتریش و شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت اتریش از طرق برنامه کارآفرینی را مورد بررسی و تحلیل علمی قرار دهیم.

افرادی که تمایل به کارآفرینی در اتریش را دارند در ابتدا برای شروع این برنامه نیاز است در اتریش برای ثبت شرکت اقدام نمایند.

بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی با سال ها سابقه در امور مهاجرت می تواند راهنمای شما در زمینه کارآفرینی در اتریش باشد و در این راه همراه شما عزیزان باشد.

شما می توانید با برقراری تماس با موسسه به صورت رایگان شرایط مهاجرتی خود را با مشاورین با تجربه ما در میان بگذارید تا آن ها با بررسی شرایط بهترین روش مهاجرتی را به شما عزیزان پیشنهاد دهند.

در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا موارد موجود در زیر را مورد بررسی قرار دهیم:

 • مدارک و شرایط مورد نیاز برای کارآفرینی در اتریش
 • بررسی استاندارد های سرمایه گذاری در اتریش
 • شاخصه های سرمایه گذاری در اتریش
 • انواع کارآفرینی در اتریش
 • چگونگی راه اندازی کسب و کار در اتریش
 • بررسی اقامت و تابعیت از طریق ثبت شرکت اتریش
 • پاسخ به سوالات رایج درباره کارآفرینی در اتریش
 • نکات پایانی درخصوص کارآفرینی در اتریش

مدارک و شرایط مورد نیاز برای کارآفرینی در اتریش

چنین سرمایه گذاری هایی نیاز به حداقل ارتباط با کشور مربوطه را دارند اما امکان سفر آزاد در منطقه شنگن را فراهم می کند  و در نهایت می تواند منجر به اقامت دائم و حق شهروندی گردد، اما در کشور اتریش امکان اخذ اقامت از این طریق وجود ندارد اما می تواند از طرق کارآفرینی به این مهم دست یافت.

متقاضیان به سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی در اتریش همان گونه که در بالا گفته شد در ابتدا نیاز دارند که ثبت شرکت در اتریش انجام دهند.

کارآفرینی در اتریش یکی از بهترین راه های اخذ اقامت در این کشور زیبا می باشد، اما متقاضیان باید بتوانند از پس شرایط و مدارک مورد نیاز در این روش بر آیند.

انواع مختلفی از شرکت در کشور اتریش موجود می باشد که از مهمترین و اصلی ترین آن ها شرکت با مسئولیت محدود و شرکت های سهامی عام می باشد.

یکی از مهم ترین موارد در کارآفرینی در اتریش ارائه بیزینس پلن می باشد. ارائه طرح های تجاری قوی که منجر به سود دهی برای کشور اتریش باشد شانس بالاتری برای تایید شدند دارند.

در این قسمت مدارک مورد نیاز برای سرمایه گذاری در اتریش را برای شما عزیزان قرار می دهیم:

 • ارائه مدارک شماسایی و هویتی
 • ارائه اسناد قانونی مانند اسناد مربوط به نمایندگی
 • ارائه قول نامه مبنی بر اجاره دفتر کاری
 • مشخص کردن نام شرکت و ثبت آن
 • اخذ مجوز های لازم از سوی اتاق بازرگانی
 • تشکیل پروند ه مالی در اداره امور مالیات
 • ارائه بیزینس پلن یا طرح تجاری خلاقانه و قوی که ثابت شود باعث رشد اقتصادی کشور اتریش می باشد.

بررسی استاندارد های سرمایه گذاری در اتریش

اگر شما می خواهید در یک کشور سرمایه گذاری کنید باید به این نکته توجه داشته باشید که همیشه خطراتی در این راه وجود دارد و شما باید با اطلاع کامل و دقیق از کشور مربوطه قدم در این را بگذارید.

یکی از مواردی که شما قبل از هر گونه سرمایه گذاری باید نسبت به آن آگاه باشید این است که در کشور مد نظر شما نرخ مصادره اموال چقدر است و آیا این امکان وجود دارد که بعد از سرمایه گذاری آن کشور اموال شما را مصادره کند؟

متقاضیان کارآفرینی در اتریش قبل از هر گونه اقدام در ابتدا باید به بررسی استاندارد های سرمایه گذاری در اتریش بپردازند تا بتوانند با دید باز و با اطلاع از شرایط برای سرمایه گذاری در این کشور اقدام نمایند.

وسعت فعالیت های فرهنگی، کیفیت محیط زیست و استانداردهای بالای زندگی و امنیت باعث می شود وین مرتبا در رده بندی های بین المللی در زمینه بهترین کیفیت زندگی در جهان قرار بگیرد.

در این قسمت به بررسی استاندارد های سرمایه گذاری در اتریش می پردازیم:

نرخ مصادره اموال:

یکی از مهم ترین مواردی که متقاضیان کارآفرینی در اتریش باید به آن توجه کنند نرخ مصادره اموال در اتریش می باشد. بر اساس شاخص جهانی میزان مصادره اموال در بیشترین حالت با امتیاز ۷ و در کمترین حالت خود با امتیاز ۱ نشان داده می شود

میزان کنترل فساد در اتریش:

از دیگر مواردی که سرمایه گذاران در اتریش باید به آن توجه نمایند میزان کنترل فساد در این کشور می باشد. این میزان نشانگر امنیت سرمایه فرد سرمایه گذار می باشد و نشان می دهد که این کشور چه میزان دارای فساد اداری و حقیقی می باشد.

در این قسمت نمودار میزان کنترل فساد در اتریش را برای شما عزیزان قرار داده ایم. این میزان در بالاترین حالت در امتیاز ۲٫۵ و در بدترین حالت در امتیاز ۲٫۵- می باشد.

کارآفرینی در اتریش
کارآفرینی-در-اتریش

شاخص های سرمایه گذاری در اتریش

متقاضیان سرمایه گذاری و کارآفرینی در اتریش علاوه بر بررسی استاندارد های سرمایه گذاری به شاخص های سرمایه گذاری نیز توجه خاصی داشته باشند. سرمایه داران باید به بررسی شرایط سرمایه گذاری و سود ده بودن نوع کار در این کشور توجه بسیاری داشته باشند و تمام جوانب را در نظر داشته باشند.

در حالی که سیستم حقوقی اتریش به هیچ وجه محدودیتی برای سرمایه گذاران خارجی ندارد و این یم نکته مثبت برای سرمایه داران به حساب می آید، اما بررسی میزان تولید ناخالص داخلی، نرخ تورم و میزان مالیات از مسائلی است که سرمایه داران باید به بررسی آن ها بپردازند.

در این جا ما به بررسی بعضی از این شاخص ها می پردازیم:

 نمودار میزان تولید ناخالص داخلی:

کارآفرینی در اتریش
کارآفرینی-در-اتریش

نمودار نرخ تورم:

نرخ تورم در کشور اتریش از سال ۲۰۱۰ تا سال ۲۰۱۸ تغییر زیادی نداشته است و تنها در این سال ها در سال ۲۰۱۱ به بالاترین میزان خود به ۳٫۴ درصد رسیده بوده.

کارآفرینی در اتریش
کارآفرینی-در-اتریش

انواع کارآفرینی در اتریش

سرمایه گذاری از طریق برنامه ی کارآفرینی در اتریش در روش موسسین نوپا امکان پذیر است.

متقاضی در این روش با ارائه یک بیزینس پلن قوی و خلاقانه و نوپا این امکان را دارد که به کشور اتریش مهاجرت نماید.

در این برنامه شخص کارآفرین برای تاسیس شرکت باید حداقل ۵۰٫۰۰۰ یورو با سهم حداقل ۵۰ درصد سرمایه گذاری نماید.

متقاضی باید شرکتی را راه اندازی نمایند تا محصولات، خدمات، روش های پردازش و یا فناوری های نوآورانه را در بازار توسعه دهد و راه آندازی نماید.

متقاضی با داشتن طرح تجاری سود ده و نو آورانه با توجه به معیار های مورد نیاز می تواند برای کارآفرینی در اتریش اقدام نماید.

پس از راه اندازی و کارآفرینی در اتریش بسته به اجرای موفقیت آمیز و عملکرد سود آور در تجارت، ممکن است مجوز شخص برای مدت ۲ الی ۳ سال تمدید شود و عدم اجرای برنامه کارآفرینی یا ضررهای مستمر شرکت مانع از تمدید مجوز اقامت شخص می گردد.

متقاضیان برنامه کارآفرینی در اتریش باید حداقل پنجاه هزار یورو به اقتصاد این کشور وارد کند. سرمایه گذار با رعایت کردن شرایط ذکر شده بر اساس سیستم امتیاز بندی و جدول امتیاز که مورد تایید دولت اتریش است امتیاز لازم را کسب کند.

حداقل امتیازی که کارآفرین با کسب آن تایید می شود ۵۵ امتیاز است که بالا ترین امتیاز در این جدول ۸۵ امتیاز می باشد. در ادامه جدول امتیازات برای کارآفرینی در اتریش را برای شما عزیزان قرار داده ایم:

معیارهای واجد شرایط بودن برای کار آ،رینی در اتریشامتیاز
صلاحیتحداکثر امتیاز مجاز: ۳۰
مهارت ها و آموزش فنی و حرفه ای۲۰
گذراندن دوره های تحصیلی با حداقل مدت زمان سه سال در یک موسسه آموزش عالی۲۰
برنامه دیپلم تکمیل شده یا برنامه لیسانس ، کارشناسی ارشد یا دکترا یا آموزش فنی و حرفه ای در اتریش۳۰
تجربه کار با توجه به صلاحیتحداکثر امتیاز مجاز: ۱۰
تجربه کار برای هر سال۲
توانایی های زبانیحداکثر امتیاز مجاز : 15
آلمانی A25
آلمانی B1-B210
انگلیسی B210
 آلمانی C1-C2 15
دیگر امتیازاتحداکثر امتیاز مجاز: ۳۰
شواهد از سرمایه اضافی اضافی از حداقل ۵۰٫۰۰۰ یورو۱۰
تامین بودجه و اسپانسری مالی و تجاری توسط شرکت مورد تایید۱۰
سن تا ۳۵ سال۱۰
جمع کل امتیازات مجاز:۸۵
حداقل مورد نیاز:
کارآفرینی-در-اتریش

 نکات پایانی درخصوص کارآفرینی در اتریش _____________________

کارآفرینی در اتریش، بررسی استاندار های سرمایه گذاری و شاخصه های سرمایه گذاری در اتریش را در این مقاله مورد بررسی قرار داده ایم. کشور اتریش یکی از بهترین کشور های جهان به شمار می رود که هر ساله متقاضیان زیادی خواهان مهاجرت به این کشور از طریق  می باشند.

کارآفرینی-در-اتریش با ارائه طرح تجاری خلاق و نو آورانه امکان پذیر می باشد.

متقاضیان علاوه بر ایجاد بیزینس و سود آوری می توانند از طریق کارآفرینی در اتریش به اقامت دائم و در نهایت نابعیت این کشور دست یابند.

بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی با سال ها تجربه در زمینه مهاجرت می تواند همراه شما عزیزان در زمینه کارآفرینی-در-اتریش و دیگر روش های مهاجرتی باشد و در راه مهاجرت همراه شما عزیزان باشد.

شما می توانید با برقراری تماس با بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی به صورت رایگان شرایط مهاجرتی خود را با مشاورین موسسه در میان بگذارید تا آن ها با بررسی بهترین روش مهاجرت را به شما عزیزان پیشنهاد دهند. در صورت وجود هر گونه سوال یا پیشنهاد می توانید در قسمت پرسش و پاسخ این مقاله مطرح نمایید تا در اولین فرصت به آن ها پاسخ داده شود.

بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی

کارآفرینی-در-اتریش

Tags:

پیام بگذارید

ایمیل آدرس شما نمایش داده نمیشود. فیلد ها را کامل تکمیل نمایید *

× جهت دریافت مشاوره رایگان