برای جستجو تایپ کنید

تحصیلی

دانشگاه ریدینگ انگلستان

lbonyad آگوست 8

(GPA) تحقیقاتش رتبه ۳۵ ام و به لحاظ قدرت تحقیقاتی رتبه ۲۸ ام را کسب نمود.

در مجموع ۹۸ درصد تحقیقات این دانشگاه به صورت بین المللی معتبر شناخته شده، ۷۸ درصد آن ها در سطح بین المللی عالی تلقی می شوند و ۲۷ درصد تحقیقات این دانشگاه هم در سطح جهان پیشرو هستند.

در این مطلب ازبنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی با چارچوب کاری و پذیرش این دانشگاه جهت تحصیل در انگلستان بیشتر آشنا خواهیم شد.

درباره دانشگاه-ریدینگ-انگلستان

دانشگاه-ریدینگ-انگلستان یک دانشگاه دولتی واقع در ریدینگ، برکشایر، انگلستان است. این دانشگاه در سال ۱۸۹۲ به عنوان یک کالج دانشگاهی و به صورت کالج آکسفورد واحد ریدینگ تاسیس شد. این دانشگاه در سال ۱۹۲۶ به واسطه فرمان پادشاهی شاه جورج پنجم اجازه اعطای مدرک به نام خود را دریافت نمود و تنها دانشگاهی بود که بین دو جنگ چنین اجازه ای را دریافت کرد.

اتحادیه دانشجویی دانشگاه ریدینگ (RUSU) یک سازمان دانشجویی وابسته است که محافظ منافع دانشجویان است. این دانشگاه همچنین تعدادی اتاق مشترک ارشد دارد که با اتحادیه دانشجویی ارتباط دارد.

اتحادیه دانشجویی این دانشگاه نقطه شروع بسیاری از حرفه ها در سیاست بوده است، نظیر آنچه برای پنی موردانت (نخست وزیر پورث موث شمالی) رخ داد که در سال تحصیلی ۱۹۹۴ – ۱۹۹۵ رئیس این اتحادیه دانشجویی بود.

این اتحادیه دانشجویی ایستگاه رادیویی Junction11 را نیز در اختیار دارد. این ایستگاه به صورت محلی از پردیس وایت نایتس در دانشگاه و به صورت اینترنتی زنده به صورت تمام وقت پخش می شود.

دانشگاه-ریدینگ-انگلستان
دانشگاه-ریدینگ-انگلستان

این ایستگاه در سال ۱۹۹۷ تاسیس و از سال ۲۰۰۱ بر روی باند ۱۲۸۷ AM شروع به پخش نمود و در سال ۲۰۰۷ منحصرا به صورت آنلاین به کار خود ادامه داد. این اتحادیه همچنین نشریه اسپارک را با مخاطب قرار دادن جمعیت دانشجویی منتشر می کند که در طول ترم هر دو هفته یک بار منتشر می شود و ایستگاه تلویزیون دانشجویی ای هم بر روی کانال آنلاین RU:ON در اختیار دارد.

این اتحادیه همچنین خدمات مشاوره رایگان را به دانشجویان ارائه می دهد و در بیش از ۱۶۰ فعالیت مختلف به دانشجویان عضو آن کمک می نماید. ساختمان اتحادیه دانشجویی در پردیس وایت نایتس دارای سالن اجتماعاتی با ظرفیت ۲۵۰۰ نفر تحت عنوان ۳sixty (که اخیرا در سال ۲۰۱۸ بازسازی شده است)، هفت بار و تعدادی خرده فروشی است. خرده فروشی ها شامل سوپرمارکت های آسیایی، کافه و آرایشگاه است.

شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه-ریدینگ-انگلستان

 • دیپلم دبیرستان با حداقل نمره ۱۴٫۲۰
 • مدرک پیش دانشگاهی با معدل ۱۴-۱۷٫۲۰ یا هر مدرک مورد قبول دیگری که در صفحه شرایط ورود به مقطع ارشد این دانشگاه ذکر شده است.
 • مدرک ارشد
 • مدرک لیسانس (ارشد یا ارشد فلسفه )از موسسه ای شناخته شده با GPA 12-16.20
 • شرایط ورود به دکترای تحقیقاتی بر اساس مدرک دانشگاهی پیشین شما، تجربیاتتان و صلاحیت های فردیتان متغیر می باشد.

شرایط زبانی مورد نیازدانشگاه-ریدینگ-انگلستان

برای برنامه های بنیادین بین المللی (IFP ) لطفا به صفحه شرایط زبانی مورد نیاز به پایین مقاله مراجعه کنید.

دانشجویانی که برنامه های بنیادین بین المللی را در ژانویه شروع می کنند به آیلتس ۶٫۰ احتیاج دارند که نمره هر یک از مهارت ها زیر ۵٫۰ نباید باشد.

برای مقطع کارشناسی به پایین این مقاله مراجعه نمایید.

این دانشگاه از شما ایلتس ۷٫۰ میخواهد و امتیاز هر یک از مهارت ها باید بالای ۶٫۰ باشد.

رتبه و رنکینگ دانشگاه-ریدینگ-انگلستان

دپارتمان های دانشگاه تا کنون چهار بار جایزه سالگرد کویین – که سالی دو بار برگزار می شود – را برای آموزش عالی دریافت کرده اند: در سال ۱۹۹۸، در دسته بندی علوم انسانی، علوم اجتماعی و حقوق، برای کار در زمینه شکسپیر؛ در سال ۲۰۰۵، در دسته بندی محیط زیست؛ در سال ۲۰۰۸، دوباره در زمینه علوم انسانی، علوم اجتماعی و حقوق؛ و در سال ۲۰۱۱، برای “کاربردهای تدریس و طراحی در تایپو گرافی، از طریق چاپ و تکنولوژی های جدید” در تایپو گرافی و ارتباطات گرافیک.

توسعه و سیاست دانشکده کشاورزی بر اساس دسته بندی QS از دانشگاه ها بر اساس رشته تحصیلی، دارای بالاترین رتبه در انگلستان و یازدهم در دنیا بود.

رتبه بندی های ملی

 • کامپلیت (۲۰۲۰)؛ ۴۰
 • گاردین (۲۰۲۰)؛ ۴۶
 • تایمز، ساندی تایمز (۲۰۱۹)؛ ۴۰

رتبه بندی های جهانی

 • ARWU ؛(۲۰۱۸) ۲۰۱ – ۳۰۰
 • CWTS Leiden ؛(۲۰۱۹) ۹۰
 • QS ؛(۲۰۱۹) ۱۹۵
 • THE ؛(۲۰۱۹) ۲۰۱ – ۲۵۰

رشته های دانشگاه-ریدینگ-انگلستان

کشاورزی، سیاست و توسعه

باستان شناسی

باستان شناسی، جغرافیا و علوم محیط زیستی (SAGES)

معماری

هنر

هنر ها و طراحی ارتباطات

دانشگاه-ریدینگ-انگلستان
دانشگاه-ریدینگ-انگلستان

علوم بیولوژیکی

علوم زیست پزشکی

علوم زیست پزشکی و مهندسی زیست پزشکی

محیط ساخته شده

تاسیسات تجزیه و تحلیل شیمیایی

شیمی

شیمی، غذا و داروسازی

کلاسیک

علوم زبان بالینی

علم کامپیوتر

مهندسی و مدیریت ساخت و ساز

یادگیری سازمانی

اکولوژی و تحقیقات زیست شناسی تکاملی

اقتصاد

آموزش و پرورش

زبان انگلیسی و زبان شناسی کاربردی

ادبیات انگلیسی

فیلم، تئاتر و تلویزیون

غذا و علم تغذیه

جغرافی و علم محیط زیست

موسسه کارشناسی تحصیلات سیاسی و بین المللی

مدرسه کارشناسی

علوم بهداشت

مدرسه کسب و کار هنلی (دانشکده)

تاریخ

علوم انسانی

مرکز ICMA (مدرسه کسب و کار بازارهای اقتصادی)

مرکز تحقیقات انفورماتیک (IRC)

موسسه – برنامه زبان گسترده (IWLP)

توسعه بین المللی و اقتصاد کاربردی

برنامه بنیادی بین المللی

تحصیل بین المللی و موسسه زبان (ISLI)

ادبیات و زبان ها

زبان ها در خواندن

حقوق

مدیریت

ریاضیات، فیزیک و علوم محاسباتی

ریاضیات و آمار

هواشناسی

زبان های مدرن و تحصیلات اروپایی

مرکز ملی برای زبان و ادبیات

داروسازی

فلسفه

سیاست، اقتصاد و روابط بین المللی

روان شناسی و علوم زبان بالینی

املاک و مستغلات و برنامه ریزی

تایپو گرافی و ارتباطات گرافیک

هزینه و شهریه تحصیل در دانشگاه-ریدینگ-انگلستان

هزینه تحصیل در انگلستان به صورت استاندارد در این دانشگاه برای دانشجویان بین المللی کارشناسی که از تاریخ ۲۰/۲۰۱۹ دوره جدیدی را آغاز می کنند برای دروس Band 1 که شامل تمام دروس غیر آزمایشگاهی از جمله دوره های بنیادی بین المللی می شود، ۱۶۴۷۵ یورو در سال می باشد و برای دروس Band 2 شامل تمام دوره های آزمایشگاهی یا محتوای کارگاهی ۱۹۸۱۵ یورو در سال می باشد.

اگرچه اکثریت دوره های دانشگاهی در سطح Band 1 و Band 2 استاندارد تغییر کرده اند، دوره های مشخصی با افزایش هزینه هرمی همراه هستند. شما می توانید هزینه های دوره مورد نظر خود را در صفحه مخصوص به آن دوره مطالعه کنید.

هزینه های مربوط به دانشجویان بین المللی برای مدتاستاندارد دوره های لیسانس ( معمولا ۳ تا ۴ سال ) متناسب با سال اول تحصیلی، ثابت خواهند بود.

در طول این دوره استاندارد با بالا رفتن سال تحصیلی هزینه دانشگاه افزایش نمی یابد. که این امر باعث می شود بتوانید زمانتان را در دانشگاه ریدینگ برنامه ریزی نمایید.

با این حال در صورتی که دوره استاندارد برنامه ای با تغییراتی از قبیل تکرار مجدد یک ترم یا شروع مجدد یک برنامه جدید مواجه شود، هزینه ها جهت منعکس کردن این تغییر، به روز می شوند.

در صورتی که در سال ۲۰۱۸-۲۰۱۹ دانشجوی یک دوره بنیادی بین المللی (IFP ) باشید و در پایان IFP خود وارد دوره کارشناسی جدیدی شوید، هزینه های سال ۲۰۱۹-۲۰۲۰ متناسب با برنامه جدید خواهند بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره های موجود در همین وبسایت بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی با مشاورین ما تماس گرفته و از مشاوره کامل دانشگاه ریدینگ انگلستان و تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستان بهره مند شوید.

بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی

Tags:

پیام بگذارید

ایمیل آدرس شما نمایش داده نمیشود. فیلد ها را کامل تکمیل نمایید *

× جهت دریافت مشاوره رایگان