برای جستجو تایپ کنید

فیلم ها

ثبت شرکت درکشور دانمارک

lbonyad جولای 7

ثبت شرکت در دانمارک  و قوانین ۲۰۲۰ ثبت شرکت در دانمارک  ، ایا قصد ثبت شرکت در دانمارک را دارید؟ ایا از شرایط ثبت شرکت در  دانمارک مطلع هستید ؟ ایا تمایل دارید از شرایط ثبت شرکت در  دانمارک و مهاجرت به دانمارک از این طریق بدانید ؟ ایا از مراحل ثبت شرکت در دانمارک مطلع هستید ؟ ایا از هزینه های ثبت شرکت در دانمارک مطلع هستید ؟

ما در این مقاله سعی میکنیم شرایط ثبت شرکت در  دانمارک را خدمت شما توضیح دهیم تا افرادی که تمایل دارند در زمینه ثبت شرکت  دانمارک اطلاعاتی را کسب کنند با مطالعه این مقاله اطلاعات جامع و کاملی را در زمینه ثبت شرکت در دانمارک به دست اورند و پیشنهاد ما به شما این است که در صورتی که تمایل دارید از اخرین قوانین ثبت شرکت در  دانمارک اگاه شوید میتوانید در ساعات اداری با بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی تماس بگیرید و از مشاوره رایگان در زمینه ثبت شرکت  دانمارک بهره مند شوید.

ثبت شرکت درکشور دانمارک

افرادی که معمولا قصد مهاجرت را دارند میتوانند از طریق ثبت شرکت اقدام کنند که کشور دانمارک با توجه به شرایط بسیار مناسبی که از طریق ثبت شرکت دارد میتواند گزینه بسیار مناسبی برای افراد متقاضی مهاجرت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت باشد که در ادامه شرایط اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در کشور دانمارک را خدمت شما توضیح خواهیم داد.ثبت شرکت در کشور دانمارک از طریق اژانس های های تجاری که مسولیت ثبت شرکت در کشور دانمارک را بر عهد دارند امکان پذیر می باشد و این موسسات زیر نظر وزارت امور اقتصادی و کسب و کار کشور دانمارک فعالیت میکنند و مهمترین وظیفه این شرکت ها ثبت شرکت در کشور دانمارک میباشد و دفتر اصلی این نهاد در شهر کپنهاگ که پایتخت کشور دانمارک میباشد قرار دارد و به طور کلی هیئت مدیره مشول مدیریت اژانس هایی هستند که مسولیت ثبت شرکت در کشور دانمارک را بر عهده دارند.

در ادامه مقاله روش های مختلف ثبت شرکت کشور دانمارک و شرایط اخذ ثبت شرکت در کشور دانمارک را خدمت شما شرح خواهیم داد/

انواع روش های ثبت شرکت در کشور دانمارک

۱-ثبت نام انلاین شرکت در دانمارک

در کشور دانمارک این امکان وجود دارد که یک شرکت توسط سیستم ثبت نام الکترونیکی توسط سازمان کسب و کار دانمارک به ثبت برسد و برای ثبت شرکت در دانمارک به صورت انلاین نیاز به ارائه یک امضاء دیجیتال میباشد

۲-ثبت نام کاغذی شرکت در کشور دانمارک

افرادی که تمایل دارند برای ثبت نام شرکت به صورت سنتی در کشور دانمارک اقدام کنند میتوانند از طریق ثبت نام شرکت به صورت کاغذی اقدام کنند و این نوع ثبت شرکت به صورت کاغذی مختص شرکت های با مسولیت محدود میباشد و معمولا ثبت نام به صورت کاغذی از طریق اژانس تجارت کشور دانمارک و شرکت هایی که در زمینه ثبت شرکت در کشور دانمارک در حال فعالیت هستند امکان پذیر است و همچنین لازم به ذکر است که ثبت نام شرکت در کشور دانمارک به صورت کاغذی بین دو تا سه هفته صورت می پذیرد

و حال که انواع روش های ثبت شرکت در کشور دانمارک اشنا شده ایید نوبت این است که شرایط و قوانین ثبت شرکت در کشور دانمارک را خدمت شما توضیح بدهیم.

فرم ثبت شرکت در دانمارک

انتخاب فرم ثبت شرکت معمولا بستگی به فعالیت شخص متقاضی ثبت شرکت در فرانسه دارد و معمولا تقسیم بندی فرم شرکت دانمارک به صورت ذیل میباشد

APS1-

A\S-2

۳-احداث یک شعبه و یا دفتر نمایندگی خود

و همچنین لازم به ذکر است ک با توجه به موقعیت جغرافیایی بسیار مناسبی که کشور دانمارک دارد میتواند بستر بسیار مناسبی برای افراد متقاضی سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اتحادیه اروپا باشد و از مزایای دیگر ثبت شرکت و سرمایه گذاری در دانمارک این میباشد که امکان راه اندازی سایر شعب و یا نمایندگی در سایر کشور های اتحادیه اروپا برای شخصی که در کشور دانمارک اقدام به ثبت شرکت میکند وجود دارد و نکته مثبت این است که در امد حاصل از شعب خارجی شامل پرداخت مالیات نخواهد شد و همچنین لازم به ذکر است که توصیه ما به افرادی که قصد سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور های اسکاندیناوی را دارند” این است که شرکت مادر یا همان شرکت اصلی را در کشور دانمارک به ثبت برسانند و در صورت تمایل در سایر کشور هایی که در حوزه اسکاندیناوی قرار دارد اقدام به افتتاح شعب و یا اخذ نمایندگی کنند، و بر طبق قوانین ثبت شرکت در کشور دانمارک شخصی که اقدام به ثبت شرکت در کشور دانمارک میکند اجازه تاسیس شعب و یا اخذ نمایندگی در تمامی کشورهای اتحادیه اروپا از جمله کشور هایی که در حوزه کشور های اسکاندیناوی قرار دارند را خواهد داشت.

شرکت سهامی عام در دانمارک

کشور دانمارک هم همانند تمامی کشور های اتحادیه اروپا از قوانین ثبت شرکت سهام عام در اتحادیه اروپا تبعیت میکند و براساس قوانین اتحادیه اروپا اگر شخصی قصد ثبت شرکت در کشور دانمارک را دارد باید شعبه اصلی را در دانمارک ثبت کند و ادرس رسمی شرکت باید در دانمارک باشد و حداقل سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت به صورت سهامی عام در کشور دانمارک ۱۲۰۰۰۰یورو میباشد و مسولیت هر یک از سهامداران به نسبت سهم خود میباشد و از نظر پرداخت مالیات تفاوتی بین شرکت های سهامی عام و خاص وجود نخواهد داشت و صورت حساب های سالیانه توسط حسابداری شرکت به حساب داری مرکز ارائه خواهد شد.

EEIGشرکت های جمعی در دانمارک

اشخاصی که تمایل دارند در کشور دانمارک به صورت بین الملی اقدام به ثبت شرکت کنند میتوانند با افتاح شعبه اصلی در کشور دانمارک اقدام به افتتاح این شرکت بین المللی کنند.و از مزایای افتتاح این شرکت بین المللی صرفه جویی در هزینه ها و همچنین بالا بردن سود شرکت برای تمامی اعضای شرکت می باشد.

در دانمارک IVSشرکت

این نوع شرکت همان شرکت با مسولیت محدود در کشور دانمارک می باشد . و از سال ۲۰۱۴مشغول به فعالیت در کشور دانمارک شده است و حد اقل سرمایه که برای شرکت های با مسولیت محدود در دانمارک در نظر گرفته شده است ۱۳۰۰۰یورو میباشد و امکان اینکه سرمایه شرکت های با مسولیت محدود از طریق وام تامین شود وجود دارد .و یا اینکه از افراد حقیقی که به عنوان شریک حضور دارند .برای تامین سرمایه شرکت استفاده کنند و امکان سرمایه گذاری با مسولیت محدود در کشور دانمارک در حوزه های صنعتی کشاورزی و ساخت تولید وجود دارد و اطلاعات شخصی تمامی شرکا باید در اداره کسب و کار محلی به ثبت برسد و همچنین لازم به ذکر است که تنها مالک اصلی شرکت مسول جوابگویی به بدهی های شرکت میباشد.

در ادامه مزایای ثبت شرکت برای کارفرمایان در دانمارک خدمت شما توضیح خواهیم داد/

-اختیار ازادانه داشتن در استخدام و اخراج

کارفرایانی که در شرکت های دانمارکی مشغول به فعالیت هستند ازادانه میتوانند بدون هیچ گونه محدودیتی اقدام به استخدام و اخراج کارکنان خود کنند.

-هزینه های نیروی کار رقابتی

یکی دیگر از مزایای ثبت شرکت در کشور دانمارک بالا بودن دستمزد های کارکنان میباشد . که این دستمزد بالا با توجه به شرایط بسیار خوبی که ثبت شرکت در دانمارک نسبت به سایر کشور ای اتحادیه اروپا دارد می باشد/ و یکی از بزرگترین دلایل برای اشتیاق افراد برای ثبت شرکت در کشور دانمارک به شمار میرود/

-استعداد و کسب و کار و فرهنگ

امکان استخدام کارکنانی که به چندین زبان مسلط هستند در کشور دانمارک وجود دارد و معمولا این تسلط کارکنان به چندین زبان برای کارفرمایان و همچنین افرادی که قصد ثبت شرکت در کشور دانمارک را دارند شرایط بسار خوبی را به وجود می اورد.

در این مقاله سعی کردیم شرایط ثبت شرکت در کشور دانمارک را خدمت شما توضیح بدهیم .تا افرادی که تمایل به ثبت شرکت در کشور دانمارک هستند. با مطالغه این مقاله از اخرین قوانین و شرایط ثبت شرکت در کشور دانمارک مطلع شوند و در صورتی که تمایل دارید از اخرین قوانین ثبت شرکت در کشور دانمارک مطلع شوید/ میتوانید در ساعات اداری با بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی ایران تماس بگیرید و از مشاوره رایگان در زمینه ثبت شرکت کشور دانمارک بهره مند شوید .

Tags:

شما همچنین ممکن است مانند

پیام بگذارید

ایمیل آدرس شما نمایش داده نمیشود. فیلد ها را کامل تکمیل نمایید *

× جهت دریافت مشاوره رایگان