برای جستجو تایپ کنید

فیلم ها

آلمان ازدواج

lbonyad ژوئن 6

مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

ازدواج با اتباع یک کشور همواره یکی از روش های اخذ اقامت و تابعیت آن کشور و از شرایط مهاجرت به آلمان است. کشور آلمان نیز از این قاعده تبعیت میکند. طبق قوانین ازدواج در آلمان و از جمله شرایط مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج این است ،که اگر شما به عنوان یک خارجی با شخصی که/ تابعیت کشور آلمان را دارد و به عبارت دیگر یک آلمانی است ازدواج نمایید ،میتوانید به اقامت کشور آلمان و پس از آن به تابعیت این کشور دست پیدا کنید.

در قدم اول پیرامون شرایط مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج این است که، شخص تبعه المان باید اثبات نماید / دارای درآمد کافی برای تامین زندگی خود و همسرش می باشد و برای تامین هزینه های زندگی خود نیازی به کمک های دولتی ندارد. از طرف دیگر طبق قانون ازدواج در آلمان شخص متقاضی ازدواج با تبعه آلمان باید زبان المانی را حداقل تا سطح A1 فراگرفته باشد. پس از ازدواج و ثبت قانونی آن متقاضی دریافت ویزا باید به سفارت آلمان در کشور خود مراجعه نماید و مدارک مثبت ازدواج و تقاضای خود را برای دریافت ویزای ازدواج ارائه می نماید.

پس از بررسی مدارک درصورتی که صحت مدارک مورد تایید قرار گیرد و مدارک شغلی و درامدی شخص آلمانی نیز کفایت نماید ویزای ازدواج صادر می شود. با صدور ویزای ازدواج آلمان شما میتوانید وارد کشور المان شده ودر این کشور اقامت داشته باشید. همچنین امکان کار و یا تحصیل رایگان برای شما وجود دارد. ضمن آنکه با اقامتی ۳ ساله در خاک آلمان میتوانید به اقامت دائم این کشور دست پیدا کنید.

Tags:

شما همچنین ممکن است مانند

پیام بگذارید

ایمیل آدرس شما نمایش داده نمیشود. فیلد ها را کامل تکمیل نمایید *

× جهت دریافت مشاوره رایگان