برای جستجو تایپ کنید

ویزای ثبت شرکت

ثبت شرکت در آمریکا

ثبت شرکت در آمریکا  و شرایط ثبت شرکت در آمریکا ۲۰۱۹ ، راههای ثبت شرکت در آمریکا ۲۰۱۹

 هزینه های ثبت شرکت در آمریکا

آیا با انواع ثبت شرکت در آمریکا آشنایی دارید ؟ آیا می دانید ثبت شرکت در آمریکا به چه صورت است ؟ آیا می خواهید راجع به ثبت شرکت در آمریکا اطلاعاتی داشته باشید ؟ هزینه های ثبت شرکت در آمریکا چگونه می باشد ؟ مدت زمان پروسه ی ثبت شرکت در آمریکا به چه صورت است ؟ مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در آمریکا شامل چه مدارکی خواهد بود ؟ آیا با ثبت شرکت در آمریکا می توان به اخذ اقامت آمریکا رسید ؟ آیا روند ثبت شرکت در آمریکا میسر و امکان پذیر خواهد بود ؟ سازمان حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدی یکی از معتبرترین سازمانهای حقوقی مهاجرتی  در خاورمیانه در این مقاله برای شما عزیزان چگونگی ثبت شرکت در آمریکا را بیان نموده است ، اگر می خواهید از چگونگی ثبت شرکت در آمریکا آگاه شوید توصیه می شود این مقاله را به دقت مطالعه نموده و در صورت هرگونه ابهام و سوال دیگری با تمامی دفاتر همکار سازمان حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدی تماس حاصل نموده و از طریق حقوقدانان و کارشناسان مجرب و کارورزیده در امر حقوق بین الملل و وکلای رسمی این دفاتر به صورت تلفنی و رایگان در خصوص ثبت شرکت در آمریکا و مهاجرت به آمریکا و اخذ اقامت دائم آمریکا مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

در ابتدای ثبت شرکت در آمریکا اینگونه می توان بیان نمود که با توجه به اینکه ایالات متحده ی آمریکا دارای یک نظام سرمایه داری و اقتصاد مقتدر می باشد به روش های مختلفی می توان در این کشور ثبت شرکت انجام داد . انواع شرکت های سهامی و شرکت های با مسولیت محدود را در آمریکا میتوان به ثبت رساند ، اما برای افراد غیر مقیم ایالات متحده تنها در بعضی از موارد می توان به ثبت شرکت در آمریکا نائل آمد . انواع شرکت ها را زمانی می توان در آمریکا به ثبت رساند که خود افراد مقیم آمریکا باشند ، از جمله اینکه شرکت های سهامی یا همان شرکت های نوع S را تنها افراد مقیم می توانند به ثبت برسانند ، زیرا یک سری الزامات و تعهدات برای اینگونه افراد تعریف شده است ، که از جمله ی این الزامات زندگی کردن مدیران شرکت سهامی و افراد سهامدار در خود آمریکا می باشد . با این توضیح افراد بسیاری خواهان ثبت شرکت در آمریکا بوده اما تمایلی به پرداخت مالیات آن کشور را نداشته و قصد معافیت از مالیات را دارند و می خواهند شرکت خود را در منطقه ای از آمریکا ثبت کنند که از این امر مستثنی باشند . اینگونه افراد برای ثبت شرکت در آمریکا می توانند نوعی از شرکت با مسولیت محدود به نام ccorp و یا LLC را به جای شرکت های سهامی به ثبت برسانند.

از مهمترین مزیت های ثبت شرکت در آمریکا از نوع LLC این است که مالیات تنها بر اجناس فروخته شده در آن شرکت تعلق می گیرد . مهم ترین بحث در رابطه با ثبت شرکت در آمریکا ، هزینه های مورد نیاز جهت ثبت شرکت در این کشور می باشد :

هزینه های ثبت شرکت در آمریکا در هر کدام از ایالت های این کشور متفاوت خواهد بود . سرمایه ی اولیه برای ثبت شرکت در آمریکا می تواند از ۱ دلار شروع شود . همچنین مدت زمان لازمه برای انجام این پروسه ممکن است از دو هفته باشد الی دو ماه . هم اکنون در ایالت هایی که می توان این ثبت شرکت را داشت ، ایالت های نیویورک ، ایالت وایومینگ ، ایالت دلاور و ایالت نوادا خواهد بود .

از جمله مزیت های ثبت شرکت در آمریکا ( LLC ) عوامل زیر خواهد بود :

۱ _ عدم احتیاج به حضور مدیران شرکت و همچنین سهامداران شرکت های LLC و عدم منع تشکیل جلسات هیئت مدیره حتی خارج از ایالات متحده ی آمریکا

۲ _ الزامی وجود ندارد که اعضای هیئت مدیره حتما از سهامداران این شرکت ها باشند

۳ _ درایالت های مختلف تنها به ۱ نفر یا ۳ نفر جهت ثبت شرکت احتیاج است

۴ _ در بعضی از ایالت های آمریکا هیچ گونه مالیاتی بر درآمد این نوع شرکت ها وجود ندارد

۵ _ هم چنین در بعضی از ایالت های دیگر جهت کارهای اولیه ی ثبت شرکت احتیاجی به سرمایه ی زیاد نخواهد بود .

مدارک مورد نیاز برای راه اندازی یک شرکت ایالات متحده

خلاصه ای ازسندموردنیازبرای تاسیس وثبت شرکت درآمریکا:

شرکت کسب و کار شرکت با مسئولیت محدود (LLC)

تشکیل    گواهی ثبت، و یا مقالات اختلاط

    مقالات سازند و یا مقالات سازمان

حکومت  دقیقه سازمانی و آیین نامه اختیاری: توافق سهامداران

      توافق عامل

مالکیت   گواهی ها به اشتراک برای هر یک از سهامداران

  گواهی اعضا برای هر عضو

مالیات    IRS فرم SS4 – نرم افزار برای شماره شناسایی کارفرما

قانون فدرال اتباع خاص (ایرانی را ممنوع کرده است، کره شمالی، کوبا، برای مثال،                                  علت سعی و کوشش

از داشتن دارایی های ایالات متحده از جمله شرکت های ایالات متحده.

اکنون به صورت دقیق تر به بررسی ثبت شرکت در آمریکا در ایالت های مختلف آمریکا می پردازیم :

الف ) از شرایط مورد نیاز ثبت شرکت LLC در منطقه دلاور در آمریکا :

در رابطه با ثبت شرکت در آمریکا می توان بیان نمود که ایالت های فوق الذکر و گزینه ی انتخابی برای افراد خواهان ثبت شرکت در آمریکا در ۹۰ درصد موارد ، ایالت دلاور خواهد بود ، این ایالت به دلایل عدیده ای همچون پایین بودن نرخ مالیات و هموار بودن شرایط اقتصادی و تجارتی برای افراد سهامدار به یک منطقه ی پرطرفدار جهت شرکت LLC تبدیل شده است . شرایط و مراحل ثبت شرکت در این ایالت به صورت زیر خواهد بود :

۱ _ احتیاج به کمترین سرمایه ی ممکن ( ۱ دلار )

۲ _ سرپرست مورد نیاز یک نفر خواهد بود

۳ _ در اساسنامه ی این شرکت احتیاجی به ذکر نام سرپرستان نخواهد بود

۴ _ عدم احتیاج به اقامت سرپرستان در ایالات متحده ی آمریکا

۵ _ عدم تشابه نام شرکت با نام شرکت های دیگر

۶ _ هزینه ی سالیانه ی موردنیاز جهت نگهداری ۲۹۰ دلار بوده که تاریخ اول ژانویه ، سررسید آن خواهد بود

۷ _ برای کارفرما یک کد شناسایی جهت امور پرداخت مالیات ضروری خواهد بود

۸ _ افزودن بر میزان اعتبار و سرمایه ی اولیه سبب افزایش در هزینه ها خواهد بود .

هزینه های دفتر و شرکت LLC که شامل هزینه های فکس ، تلفن ، ایمیل و . . . می باشد تقریبا ماهی ۳۰ دلار خواهد بود . همچنین ۱۰۰ دلار دیگر تحت عنوان سپرده باید یک ماه از تاریخ ختم قرارداد واریز شود . در خصوص مالیات های ایالت دلاور می توان بیان نمود که مالیات ها تقریبا صفر می باشد ، با بیان این نکته که شرکت های این ایالت موظف به پرداخت یک مالیات سالانه برای نمایندگی های شرکت ها خواهند بود .

مراحل ثبت شرکت در آمریکا در ایالت دلاور به صورت زیر خواهد بود :

۱ _ ارائه فرم درخواست ثبت شرکت در آمریکا

۲ _ کپی پاسپورت هر کدام از سهامداران و سرپرستان

۳ _ اثبات و ارائه ۵۰ درصد از هزینه های مورد نیاز جهت ثبت شرکت

۴ _ ارائه دو مورد از خدماتی که در طی ۳ ماه اخیر انجام داده است

۵ _ آیین نامه ی ثبت شرکت و مهر شرکت

۶ _ موافقت نامه ی ایالت دلاور

۷ _ هزینه های لازم در وزارت امور خارجه

ب ) از شرایط مورد نیاز ثبت شرکت در آمریکا در ایالت کالیفرنیا :

این ایالت نیز از دیگر ایالت هایی می باشد که دارای امنیت تجارتی و اقتصاد پایدار و سرمایه داری پویا و دسترسی مناسب به بازار ایالت کالیفرنیا ، باعث شده است که این ایالت نقطه ی جذبی جهت ثبت شرکت در آمریکا به حساب آید . فراهم بودن کسب و کار مناسب در ایالت کالیفرنیا یک نکته ی مثبت دیگر برای این ایالت به شمار می رود .

۱ _ احتیاج به کمترین سرمایه ی ممکن ( ۱ دلار )

۲ _ سرپرست مورد نیاز یک نفر می باشد

۳ _ در اساسنامه ی شرکت ذکر نام سرپرستان اجبار و التزام نخواهد بود

۴ _ عدم التزام به اقامت سرپرستان در آمریکا

۵ _ عدم تشابه نام شرکت با نام شرکت های دیگر

۶ _ هزینه ی سالیانه ی مورد نیاز جهت نگهداری ۳۸۵ دلاربوده و تاریخ اول ژانویه سررسید آن خواهد بود

۷ _ برای کارفرما داشتن کد شناسایی جهت امور پرداخت مالیات ضروری خواهد بود

۸ _ ظرف ۳ ماه از تعیین صورتحساب مالیاتی که حدود ۸۰۰ دلار خواهد بود باید تسویه انجام شود .

هزینه های انجام شده در این زمینه شامل شرکت ثبت شده برای مدت ۱ سال ، کپی مدارک مورد تایید و پرونده ی ارائه شده و همچنین ارائه یک گواهی عدم سوء پیشینه حدود ۹۰۰ یورو خواهد بود . پروسه ی این ثبت شرکت حدود ۲ هفته به طول خواهد انجامید . علاوه بر هزینه های فوق در ثبت شرکت در آمریکا در ایالت کالیفرنیا ، یک هزینه ی دیگر شامل هزینه های فکس ، تلفن ، ایمیل و.سایر تسهیلات حدود ماهی ۳۰ دلار خواهد بود ، و همچنین ۱۰۰ دلار سپرده ی مورد نیاز که یک ماه از تاریخ ختم قرارداد باید واریز گردد .

مراحل ثبت شرکت در آمریکا در ایالت کالیفرنیا به صورت زیر خواهد بود :

۱ _ ارائه فرم درخواست ثبت شرکت در آمریکا

۲ _ کپی پاسپورت هر کدام از سهامداران و سرپرستان

۳ _ اثبات و ارائه ۵۰ درصد از هزینه های مورد نیاز جهت ثبت شرکت

۴ _ ارائه دو مورد از خدماتی که در طی ۳ ماه اخیر انجام داده است .

۵ _ آیین نامه ی ثبت شرکت و مهر شرکت

۶ _ موافقت نامه ی ایالت کالیفرنیا

۷ _ هزینه های لازم در وزارت امور خارجه

ج ) از شرایط مورد نیاز ثبت شرکت در آمریکا در ایالت نوادا :

ایالت نوادا نیز همچون ایالت های کالیفرنیا و دلاور جزء مناطق امن تجارتی و اقتصادی می باشد ، با توجه به اینکه مالیات و قوانین کسب و کار در این ایالت انعطاف پذیری و حرکت نرمی را از خود نشان می دهد باعث جذب سرمایه گذاری و جذب مدیریت های شرکتی در ایالت شده است . بر این اساس و همچنین طبق آمار ارائه شده حدود ۱۲ درصد شرکت ها در این ایالت تحت نظارت و مدیریت افراد غیر مقیم می باشد .

۱ _ احتیاج به کمترین سرمایه ی مورد نظر ( ۱ دلار )

۲ _ سرپرست مورد نیاز یک نفر خواهد بود

۳ _ در اساسنامه ی شرکت به ذکر نام سرپرستان هیچ التزامی وجود نخواهد داشت

۴ _ عدم التزام به اقامت سرپرستان در آمریکا

۵ _ عدم تشابه نام شرکت با نام شرکت های دیگر

۶ _ هزینه ی سالیانه ۶۵۰ دلار می باشد و تاریخ اول ژانویه سررسید آن خواهد بود

۷ _ برای کارفرما داشتن کد شناسایی جهت امور پرداخت مالیات ضروری خواهد بود

۸ _ ظرف ۲ ماه از تعیین صورتحساب و تشکیل پرونده یک حساب ۱۶۵ دلاری باید تسویه انجام گردد . طول انجام این پروسه حدود یک الی دو هفته خواهد بود ، هزینه های مورد نظر دیگر ثبت شرکت در آمریکا در ایالت نوادا ، مانند هزینه های تلفن ، فکس ، ایمیل و . . . مانند دیگر ایالت ها ماهی ۳۰ دلار خواهد بود و همچنین ۱۰۰ دلار سپرده ی مورد نیاز از تاریخ ختم قرارداد که باید طبق اصول واریز گردد . مراحل ثبت شرکت در آمریکا در ایالت نوادا به طریق ذیل خواهد بود :

۱ _ ارائه ی فرم درخواست ثبت شرکت در آمریکا

۲ _ کپی پاسپورت هر یک از سهامداران و سرپرستان

۳ _ اثبات و ارائه ی ۵۰ درصد از هزینه های مورد نیاز جهت ثبت شرکت

۴ _ ارائه ی دو مورد از خدماتی که در طی ۳ ماه اخیر انجام داده است

۵ _ آ یین نامه ی ثبت شرکت و مهر شرکت

۶ _ موافقت نامه ایالت نوادا

۷ _ هزینه های لازم در وزارت امور خارجه

چگونگی اخذ اقامت دائم آمریکا از طریق ثبت شرکت در آمریکا

با توجه به آنچه که در فوق ذکر گردید و اینکه ثبت شرکت در آمریکا از نوع LLC معمولا از پرداخت مالیات مد نظر در ایالت های مختلف معاف می باشند و خود اشخاص متقاضی در کشور آمریکا حضور رسمی نخواهند داشت به اخذ اقامت دائم آمریکا نیز ختم نخواهد شد . و همچنین با توجه به پیچیدگی هایی که در ثبت شرکت در آمریکا وجود دارد معمولا این نوع اقدام جهت مهاجرت و ثبت شرکت کمتر مورد توجه بوده اما در مقابل ثبت شرکت در اروپا از جمله ثبت شرکت در اتریش ، ثبت شرکت در سوئیس ، ثبت شرکت در مجارستان ، ثبت شرکت در پرتغال ، ثبت شرکت در آلمان ، ثبت شرکت در اسلواکی ، ثبت شرکت اسلوونی و . . . بیشتر مورد توجه و درخواست متقاضیان اخذ اقامت دائم قرار خواهد گرفت ، و اینگونه افراد به راحتی و با کمترین ریسک به اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت نائل خواهند آمد. و پس از آن می توانند به راحتی برای مهاجرت به آمریکا از بهترین روش و کوتاه ترین و کم ریسک ترین روش ممکن اقدام خواهند نمود .

 سازمان حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدی معتبرترین سازمان حقوقی مهاجرتی در خاورمیانه در زمینه ی انواع روش های مهاجرتی از جمله ثبت شرکت در آمریکا از طریق وکلای رسمی و مشاورین مجرب و مسلط در زمینه ی امور حقوق بین الملل در تمامی دفاتر همکار،سازمان حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدی آماده ی هرگونه مشاوره و کمک به شما عزیزان خواهد بود . شما همواره می توانید از طریق تلفن و به صورت رایگان با این دفاتر  تماس حاصل فرموده و مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید

آیا رویای مهاجرت به کشور آمریکا ، سرزمین فرصتها ، را در سر می پرورانید ؟ آیا به دنبال راهی امن و مطمئن برای اخذ تابعیت کشور امریکا هستید؟ آیا از راههای اخذ تابعیت کشور امریکا مطلع هستید؟ آیا می دانید یکی از  راههای اخذ تابعیت کشور امریکا از طریق ازدواج و نامزدی است؟ آیا از شرایط خاص و مراحل اخذ ویزای ازدواج ونامزدی در کشور امریکا مطلع هستید؟ آیا می دانید مدت زمان اخذ ویزای ازدواج و نامزدی در آمریکا چقدر است؟ آیا تمایل دارید در مورد ویزای k-1 یا ویزای نامزدی آمریکا اطلاعاتی کسب کنید؟

سازما ن حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدی  ، با داشتن وکلای مجرب و برگزیده در حوزه حقوق بین الملل خصوصی، مفتخر است تا اطلاعات حقوقی پیرامون شرایط ازدواج در آمریکا و اخذ تابعیت آمریکا از طریق ازدواج و ویزای ازدواج و یا نامزدی را در اختیار شما هموطنان عزیز بگذارد، شما می توانید با مشاورین  سازمان حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدی  تماس حاصل فرمایید و از مشاوره ی رایگان تلفنی بهره مند شوید. مشاورین ما آماده ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما هموطنان عزیز در این خصوص هستند. در این مقاله تلاش شده است  تا  به تمامی سوالاتی که در مورد اخذ تابعیت آمریکا از طریق ویزای ازدواج و نامزدی در ذهن شما بوجود آمده پاسخ دهیم

× جهت دریافت مشاوره رایگان