برای جستجو تایپ کنید

ویزای استارت آپ

ویزا استارتاپ امریکا

همان طور که می دانید برای این که به امریکا سفر کنید نیازمند این هستید که ویزا امریکا را داشته باشید آن چه که مهم به نظر می رسد این است که شما متناسب با نوع هدف و خواسته خود ویزا را تعیین کنید یکی از انواع ویزا ها در امریکا که به تازگی توجه بسیاری از مردم را به خود جلب کرده است ویزا استارتاپی امریکا است و  به کسانی داده می شود که قصد دارند در امریکا کارآفرینی انجام بدهند

این برنامه مهاجر را تشویق می‌کند تا برای رشد خود و شرکت خودش در امریکا کارآفرینی انجام بدهد کارآفرینان می توانند به بخش های خصوصی در امریکا راه پیدا کنند و می توانند از سازمان های خصوصی و یا دولتی راهنمایی و کمک های مالی دریافت کنند

هدف کلی از این برنامه این است که هم وضعیت اقتصاد در امریکا رشد و توسعه پیدا کند و هم این که نیرو های خارجی بتوانند به رشد برسند و در واقع یک جور معامله دو سر سود برقرار می شود

اما شما اگر بخواهید به عنوان یک کارآفرین به امریکا وارد شوید باید شرایط زیر را احراز کنید:

حداقل سطح تعیین شده برای زبان انگلیسی و فرانسوی برخوردار باشید

حداقل یکسال از تحصیلات پس از دبیرستان را گذرانده باشید و در طول آن متقاضی باید در موسسه آموزشی خود از حسن شهرت برخوردار باشید.

برای اقامت در امریکا نقدینگی کافی داشته باشید.

دقیقا روشن کنید که در کدام استان قصد دارید به ادامه فعالیت های خود مشغول شوید

گواهی عدم سوءپیشینه و گواهی پزشکی داشته باشید.

به منظور اثبات اینکه متقاضی از جانب صندوق سرمایه‌گذاری حمایت می‌شود، سازمان سرمایه‌گذار باید مستقیما گواهی تعهد تکمیل شده‌ای را به اداره مهاجرت و شهروندی امریکا ارسال کند اگر چند نفر باشند یک نفر باید به نمایندگی اقدام کند.

سازمان حقوقی مهاجرتی دکترسعید  محمدی ,مرکز تخصصی وقت سفارت و پیکاپ ویزا جهت کسب اطلاعات بیش تر با ما تماس حاصل فرمایید.

آمریکا به عنوان کشوری پیشتاز در زمینه علم و تکنولوژی با کمک استارت آپ ها توانسته بر بسیاری از مشکلات غلبه کند. ایالات متحده آمریکا با توجه به ظرفیت بالایی که دارد مکان خوبی برای کسب و کارهای نوپا از جمله استارت آپ ها می باشد که با هدف نوآوری و پیشرفت فعالیت می کنند. این شرکت ها بر مبنای نیروی انسانی و خدمات تکیه دارند. آمریکا تلاش می کند تا با ارائه ویزای استارت آپ آمریکا به جذب کار آفرینان و استارت آپ های مهاجر بپردازد و قوانین اقامت را برای این افراد بسیار ساده نموده تا بتوانند در خاک این کشور به ایجاد شغل بیشتر بپردازد.

استارت آپ های آمریکا

استارت آپ های آمریکا بسیار زیاد هستند که هر روزه به تعداد آنها افزوده می شود. این استارت آپ ها به دلیل هزینه پایین و سود کلان که برای دولت به ارمغان می آورد به شدت مورد اهمیت دولت آمریکا قرار گرفته اند و از طریق این شرکت ها مردم زیادی مشغول به کار شدند، که توسط دولت حمایت می شوند. آمریکا کشوری توسعه یافته و دارای اقتصاد قدرتمند می باشد و پیشرفت های این کشور مدیون شرکت های نوپا و استارت آپ می باشد.

 ویزای استارت آپ امریکا

اگر ایده جدیدی دارید می توانید برای ویزای استارت آپ امریکا اقدام کنید. دقت داشته باشید که این ایده باید به نحوی باشد که با اجرای آن علاوه بر خدمات نوین به اشتغال زایی جدید بپردازد. با معرفی طرح کسب و کار و پس از به تایید رسیدن آن، به دو روش می توانید اقدام به دریافت ویزای استارت آپ کنید. در این طرح هیچ محدودیتی وجود ندارد و قوانین برای این افراد بسیار ساده می باشد، در ادامه به بررسی این دو روش می پردازیم:

روش اول برای مدت دو سال به آنها اجازه ورود به کشور آمریکا داده می شود، اما دولت می تواند هر زمانی که بخواهد آن را لغو کند. بنیان گذار باید حداقل ۵۰% از شرکت را مالک باشد و حداقل مبلغ مشخص شده از سمت دولت در همان سال جاری مشخص می شود که باید از سرمایه داران بدست آورده باشد.

روش دوم برای مدت سه سال تمدید می شود و به بنیان گذار پذیرش می دهد. برای اینکه واجد شرایط این ردیف باشید، باید حداقل از ۱۰% مالکیت شرکت را حفظ کرده باشد و حداقل مبلغی که از سمت دولت

شده است را از سرمایه گذاران آمریکایی بدست بیاورید

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

× جهت دریافت مشاوره رایگان